Liqalarda növbəti oyunlar keçiriləcək

AFFA-nın U-11, "Coca-Cola U-13" və U-14 liqalarında növbəti oyunlar keçiriləcək. Siasport.az saytı təqvimi diqqətinizə çatdırır:

U-11 LİQASI

Paytaxt

"Dalğa Arena", ehtiyat meydança

X tur

2 mart

14:00. Neftçi PFK - Rəvan FK

14:00. İnter PİK - Bakı FK

14:40. Qarabağ FK - Vətən RİOEUG

Şimal regionu

Quba Olimpiya İdman Kompleksi

X tur

2 mart

13:00. Xudat (Xaçmaz) - Xaçmaz

13:00. ŞKGB - Xızı

13:40. UGİM (Siyəzən) – Şahdağ (Qusar)

"İnşaatçılar" Təlim-Məşq Bazası

X tur

3 mart

12:00. Sumqayıtspor PFK - Məktəbli (Sumqayıt)

12:40. Sumqayıt PFK - UGİM-1 (Sumqayıt)

12:40. İOEUGİM (Sumqayıt) - Təhsil (Sumqayıt)

Cənub regionu

Lənkəran şəhər UGİM-in stadionu

IX tur

1 mart

13:00. Xəzər-Lənkəran FK – TİM (Lənkəran)

13:40. Astara - Xəzər-92 (Lənkəran)

X tur

2 mart

13:00. Xəzər-92 (Lənkəran) – TİM (Lənkəran)

13:40. Xəzər-Lənkəran FK - Astara

Cəlilabad şəhər stadionu

X tur

3 mart

13:00. Məhsul (Cəlilabad) - R.S.İ Real FK (Masallı)

13:40. UGİM (Neftçala) – Muğan PFK (Salyan)

Mərkəz regionu

Ağsu şəhər stadionu

X tur

2 mart

13:00. Göyçay OİK – UGİM (Ağsu)

13:40. Uğur (Ucar) - Şirvan

Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu

X tur

3 mart

11:00. MKT-Araz (İmişli) - Sabirabad

11:40. Füzuli - UGİM(Saatlı)

11:40. UGİM (Beyləqan) - Kərimbəyli(Füzuli)

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu

Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu

X tur

3 mart

12:00. UGİM (Mingəçevir) - Ağdam FK

12:00. UGİM (Yevlax) - UGİM (Bərdə)

Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu

2 mart

X tur

13:00. Qəbələ FK - UGİM (Qax)

13:40. Daşqın FK (Zaqatala) - Simurq PFK

Qərb regionu

Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi

X tur

3 mart

14:00. UGİM (Ağstafa) – UGİM (Tovuz)

14:40. Turan PFK – RİOEUGİM (Ağstafa)

14:40. Ağstafa Gəncləri – UGİM (Qazax)

Gəncə regionu

Göygöl şəhər stadionu

X tur

2 mart

14:00. Lokomotiv (Gəncə) – TİM (Gəncə)

14:40. Metallurq UGİM-2 (Gəncə) - Ümid TİM (Gəncə)

14:40. Toxucu (Gəncə) – UGİM (Göygöl)

"COCA-COLA U-13 LİQA"

Paytaxt

"Dalğa Arena", ehtiyat meydança

X tur

2 mart

10:00. Sərhədçi - Vətən RİOEUGFM

10:00. AZAL PFK - Gİİ (Xətai)

11:00. Əlincə FK (Masazır) - Bakı Kəndləri

11:00. İnter PİK - Hövsan OFK

12:00. Neftçi PFK - Bakı 008 PFK

12:00. Roil - Qarabağ FK

13:00. Sahil M-319 - Səbail

13:00. Bakı - Qızıl Əlcək

Şimal regionu

Quba Olimpiya İdman Kompleksi

X tur

2 mart

12:00. Xaçmaz-Quba OK

12:00. Şahdağ (Qusar) -Çıraq Qala (Şabran)

"İnşaatçılar" Təlim-Məşq Bazası

X tur

3 mart

11:00. Babək (Sumqayıt) - İOEUGİM (Sumqayıt)

11:00. Sumqayıt PFK - UGIM-1 (Sumqayıt)

12:00. Təhsil Sumqayıt - Sumqayıtspor

Cənub regionu

Lənkəran Şəhər UGİM-in stadionu

IX tur

1 mart

12:00. Xəzər Lənkəran FK - Dalğa FK (Lənkəran)

12:00. Xəzər-92 (Lənkəran) - Astara

13:00. Boladı bələdiyyəsi - UGİM (Lənkəran)

X tur

2 mart

12:00. Dalğa FK (Lənkəran) - Xəzər-92 (Lənkəran)

12:00. UGİM (Lənkəran) - Xəzər Lənkəran FK

13:00. Astara - Boladı bələdiyyəsi

Cəlilabad şəhər stadionu

X tur

3 mart

12:00. UGİM Masallı - Məhsul Cəlilabad

12:00. Muğan PFK - Masallı

13:00. UGİM (Biləsuvar) - UGIM (Neftçala)

Mərkəz regionu

Ağsu şəhər stadionu

X tur

2 mart

12:00. UGİM (Şamaxı) - UGİM (Ağsu)

12:00. Göyçay OİK - Qobustan

13:00. Şirvan - Uğur (Ucar)

Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu

X tur

3 mart

10:00. UGİM Saatlı - Kərimbəyli (Füzuli)

10:00. UGİM Beyləqan - Füzuli

11:00. Sabirabad - MKT-Araz

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu

Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu

X tur

3 mart

11:00. UGİM (Bərdə) - UGİM (Ağcəbədi)

11:00. UGİM (Mingəçevir) - Rabitəçi (Yevlax)

Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu

2 mart

IX tur

10:00. UGİM Ağdaş - UGİM İsmayıllı

X tur

10:00. UGİM Şəki - MÇT (Qax)

11:00. Qəbələ FK - Simurq PFK (Zaqatala)

11:00. UGİM İsmayıllı - GII (Qəbələ)

12:00. UGİM Balakən - Daşqın FK ( Zaqatala)

12:00. UGİM (Zaqatala) - UGİM Qax

13:00 UGİM Oğuz - UGİM Ağdaş

Qərb regionu

Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi

X tur

3 mart

13:00. UGİM (Ağstafa) - RİOEUGİM (Ağstafa)

13:00. Şəmkir - Turan (Tovuz)

14:00. UGİM (Tovuz) - UGİM (Qazax)

Gəncə regionu

Göygöl şəhər stadionu

X tur

2 mart

12:00. TİM (Gəncə) - Çinar Siti

12:00. Çinar TİM (Gəncə) - Gənclərbirliyi

13:00. Qoşqar UGİM-2 - Arzu UGİM-1

13:00. Gülüstan-Viator (Gəncə) - Toxucu

14:00. UGIM (Göygöl) - Gənclik F.T. Gimnaziya

U-14 LİQASI

Bakı FF (Bakı Şəhəri)

X tur

Bayıl stadionu

2 mart

14:00. İnter PİK - AZAL PFK

"Dalğa Arena", ehtiyat meydança

3 mart

10:00. Neftçi PFK - Bakı Kəndləri

11:00. Qarabağ FK - ROİL

12:00. Bakı FK - Lokomotiv

13:00. Vətən RİOEUG - Neftçi İSM

14:00. Binə - Rəvan FK

Şimal regionu

Quba Olimpiya İdman Kompleksi

X tur

2 mart

10:00. Quba OK - Çıraq Qala (Şabran)

11:00. Xaçmaz - Şirvanovka FK

"İnşaatçılar" Təlim-Məşq Bazası

X tur

3 mart

09:00. Sumqayıt PFK - Babək (Sumqayıt)

10:00. Təhsil (Sumqayıt) - Abşeron (Xırdalan)

Cənub regionu

Lənkəran şəhər UGİM-in stadionu

IX tur

1 mart

09:00. Xəzər Lənkəran FK - UGİM (Lənkəran)

10:00. Astara - TİM (Lənkəran)

11:00. Lerik - Dinamo (Yardımlı)

X tur

2 mart

09:00. TİM (Lənkəran) - Xəzər Lənkəran FK

10:00. UGİM (Lənkəran) - Lerik

11:00. Dinamo (Yardımlı) - Astara

Cəlilabad şəhər stadionu

X tur

3 mart

09:00. Məhsul (Cəlilabad) - Masallı

10:00. UGIM (Biləsuvar) - UGIM (Neftçala)

11:00. Muğan PFK - Xəzər-92 (Masallı)

Mərkəz egionu

Ağsu şəhər stadionu

X tur

2 mart
09:00. Kürdəmir - UGIM (Ağsu)

10:00. Qobustan - UGIM (Şamaxı)

11:00. Göyçay OK - Şirvan

Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu

3 mart

IX tur

10:00. Horadiz (Füzuli)- Füzuli

X tur

11:00. UGİM (Saatlı) - Kərimbəyli (Füzuli)

12:00. UGİM (Beyləqan) - Horadiz (Füzuli)

13:00. Füzuli - MKT-Araz

Şimal-Qərb və Qarabağ regionu

Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu

X tur

3 mart

09:00. UGİM Mingəçevir - Ağdam FK

10:00. UGİM Yevlax - UGİM Bərdə

Qəbələ rayonu, Mərkəzi stadionun ehtiyat meydançası

2 mart

IX tur

10:00. UGİM Ağdaş - UGİM Oğuz

11:00. Qəbələ-Simurq FK

X tur

12:00. UGİM Balakən - UGİM Ağdaş

13:00. Simurq FK - UGİM Qax

14:00. UGİM Oğuz - Qəbələ

Qərb regionu

Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi

X tur

3 mart

10:00. Şəmkir - Turan PFK

11:00. RİOEUGİM (Ağstafa) - UGİM (Ağstafa)

12:00. UGİM Qazax - UGİM (Tovuz)

Gəncə regionu

Göygöl şəhər stadionu

X tur

2 mart

09:00. Kəpəz PFK - Çinar TİM (Gəncə)

10:00. Lokomotiv (Gəncə) - Gənclərbirliyi (Gəncə)

11:00. TİM (Gəncə) - Ağrıdağ UGİM-2

Bütün xəbərlər Facebook səhifəmizdə

loading...