AFFA-nın U-11, "Coca-Cola U-13" və U-14 liqalarında növbəti oyunlar keçiriləcək. Siasport.az saytı təqvimi diqqətinizə çatdırır:
U-11 LİQASI
Paytaxt
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança
X tur
2 mart
14:00. Neftçi PFK - Rəvan FK
14:00. İnter PİK - Bakı FK
14:40. Qarabağ FK - Vətən RİOEUG
Şimal regionu
Quba Olimpiya İdman Kompleksi
X tur
2 mart
13:00. Xudat (Xaçmaz) - Xaçmaz
13:00. ŞKGB - Xızı
13:40. UGİM (Siyəzən) – Şahdağ (Qusar)
"İnşaatçılar" Təlim-Məşq Bazası
X tur
3 mart
12:00. Sumqayıtspor PFK - Məktəbli (Sumqayıt)
12:40. Sumqayıt PFK - UGİM-1 (Sumqayıt)
12:40. İOEUGİM (Sumqayıt) - Təhsil (Sumqayıt)
Cənub regionu
Lənkəran şəhər UGİM-in stadionu
IX tur
1 mart
13:00. Xəzər-Lənkəran FK – TİM (Lənkəran)
13:40. Astara - Xəzər-92 (Lənkəran)
X tur
2 mart
13:00. Xəzər-92 (Lənkəran) – TİM (Lənkəran)
13:40. Xəzər-Lənkəran FK - Astara
Cəlilabad şəhər stadionu
X tur
3 mart
13:00. Məhsul (Cəlilabad) - R.S.İ Real FK (Masallı)
13:40. UGİM (Neftçala) – Muğan PFK (Salyan)
Mərkəz regionu
Ağsu şəhər stadionu
X tur
2 mart
13:00. Göyçay OİK – UGİM (Ağsu)
13:40. Uğur (Ucar) - Şirvan
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
X tur
3 mart
11:00. MKT-Araz (İmişli) - Sabirabad
11:40. Füzuli - UGİM(Saatlı)
11:40. UGİM (Beyləqan) - Kərimbəyli(Füzuli)
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
X tur
3 mart
12:00. UGİM (Mingəçevir) - Ağdam FK
12:00. UGİM (Yevlax) - UGİM (Bərdə)
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
2 mart
X tur
13:00. Qəbələ FK - UGİM (Qax)
13:40. Daşqın FK (Zaqatala) - Simurq PFK
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
X tur
3 mart
14:00. UGİM (Ağstafa) – UGİM (Tovuz)
14:40. Turan PFK – RİOEUGİM (Ağstafa)
14:40. Ağstafa Gəncləri – UGİM (Qazax)
Gəncə regionu
Göygöl şəhər stadionu
X tur
2 mart
14:00. Lokomotiv (Gəncə) – TİM (Gəncə)
14:40. Metallurq UGİM-2 (Gəncə) - Ümid TİM (Gəncə)
14:40. Toxucu (Gəncə) – UGİM (Göygöl)
"COCA-COLA U-13 LİQA"
Paytaxt
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança
X tur
2 mart
10:00. Sərhədçi - Vətən RİOEUGFM
10:00. AZAL PFK - Gİİ (Xətai)
11:00. Əlincə FK (Masazır) - Bakı Kəndləri
11:00. İnter PİK - Hövsan OFK
12:00. Neftçi PFK - Bakı 008 PFK
12:00. Roil - Qarabağ FK
13:00. Sahil M-319 - Səbail
13:00. Bakı - Qızıl Əlcək
Şimal regionu
Quba Olimpiya İdman Kompleksi
X tur
2 mart
12:00. Xaçmaz-Quba OK
12:00. Şahdağ (Qusar) -Çıraq Qala (Şabran)
"İnşaatçılar" Təlim-Məşq Bazası
X tur
3 mart
11:00. Babək (Sumqayıt) - İOEUGİM (Sumqayıt)
11:00. Sumqayıt PFK - UGIM-1 (Sumqayıt)
12:00. Təhsil Sumqayıt - Sumqayıtspor
Cənub regionu
Lənkəran Şəhər UGİM-in stadionu
IX tur
1 mart
12:00. Xəzər Lənkəran FK - Dalğa FK (Lənkəran)
12:00. Xəzər-92 (Lənkəran) - Astara
13:00. Boladı bələdiyyəsi - UGİM (Lənkəran)
X tur
2 mart
12:00. Dalğa FK (Lənkəran) - Xəzər-92 (Lənkəran)
12:00. UGİM (Lənkəran) - Xəzər Lənkəran FK
13:00. Astara - Boladı bələdiyyəsi
Cəlilabad şəhər stadionu
X tur
3 mart
12:00. UGİM Masallı - Məhsul Cəlilabad
12:00. Muğan PFK - Masallı
13:00. UGİM (Biləsuvar) - UGIM (Neftçala)
Mərkəz regionu
Ağsu şəhər stadionu
X tur
2 mart
12:00. UGİM (Şamaxı) - UGİM (Ağsu)
12:00. Göyçay OİK - Qobustan
13:00. Şirvan - Uğur (Ucar)
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
X tur
3 mart
10:00. UGİM Saatlı - Kərimbəyli (Füzuli)
10:00. UGİM Beyləqan - Füzuli
11:00. Sabirabad - MKT-Araz
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
X tur
3 mart
11:00. UGİM (Bərdə) - UGİM (Ağcəbədi)
11:00. UGİM (Mingəçevir) - Rabitəçi (Yevlax)
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
2 mart
IX tur
10:00. UGİM Ağdaş - UGİM İsmayıllı
X tur
10:00. UGİM Şəki - MÇT (Qax)
11:00. Qəbələ FK - Simurq PFK (Zaqatala)
11:00. UGİM İsmayıllı - GII (Qəbələ)
12:00. UGİM Balakən - Daşqın FK ( Zaqatala)
12:00. UGİM (Zaqatala) - UGİM Qax
13:00 UGİM Oğuz - UGİM Ağdaş
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
X tur
3 mart
13:00. UGİM (Ağstafa) - RİOEUGİM (Ağstafa)
13:00. Şəmkir - Turan (Tovuz)
14:00. UGİM (Tovuz) - UGİM (Qazax)
Gəncə regionu
Göygöl şəhər stadionu
X tur
2 mart
12:00. TİM (Gəncə) - Çinar Siti
12:00. Çinar TİM (Gəncə) - Gənclərbirliyi
13:00. Qoşqar UGİM-2 - Arzu UGİM-1
13:00. Gülüstan-Viator (Gəncə) - Toxucu
14:00. UGIM (Göygöl) - Gənclik F.T. Gimnaziya
U-14 LİQASI
Bakı FF (Bakı Şəhəri)
X tur
Bayıl stadionu
2 mart
14:00. İnter PİK - AZAL PFK
"Dalğa Arena", ehtiyat meydança
3 mart
10:00. Neftçi PFK - Bakı Kəndləri
11:00. Qarabağ FK - ROİL
12:00. Bakı FK - Lokomotiv
13:00. Vətən RİOEUG - Neftçi İSM
14:00. Binə - Rəvan FK
Şimal regionu
Quba Olimpiya İdman Kompleksi
X tur
2 mart
10:00. Quba OK - Çıraq Qala (Şabran)
11:00. Xaçmaz - Şirvanovka FK
"İnşaatçılar" Təlim-Məşq Bazası
X tur
3 mart
09:00. Sumqayıt PFK - Babək (Sumqayıt)
10:00. Təhsil (Sumqayıt) - Abşeron (Xırdalan)
Cənub regionu
Lənkəran şəhər UGİM-in stadionu
IX tur
1 mart
09:00. Xəzər Lənkəran FK - UGİM (Lənkəran)
10:00. Astara - TİM (Lənkəran)
11:00. Lerik - Dinamo (Yardımlı)
X tur
2 mart
09:00. TİM (Lənkəran) - Xəzər Lənkəran FK
10:00. UGİM (Lənkəran) - Lerik
11:00. Dinamo (Yardımlı) - Astara
Cəlilabad şəhər stadionu
X tur
3 mart
09:00. Məhsul (Cəlilabad) - Masallı
10:00. UGIM (Biləsuvar) - UGIM (Neftçala)
11:00. Muğan PFK - Xəzər-92 (Masallı)
Mərkəz egionu
Ağsu şəhər stadionu
X tur
2 mart
09:00. Kürdəmir - UGIM (Ağsu)
10:00. Qobustan - UGIM (Şamaxı)
11:00. Göyçay OK - Şirvan
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
3 mart
IX tur
10:00. Horadiz (Füzuli)- Füzuli
X tur
11:00. UGİM (Saatlı) - Kərimbəyli (Füzuli)
12:00. UGİM (Beyləqan) - Horadiz (Füzuli)
13:00. Füzuli - MKT-Araz
Şimal-Qərb və Qarabağ regionu
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
X tur
3 mart
09:00. UGİM Mingəçevir - Ağdam FK
10:00. UGİM Yevlax - UGİM Bərdə
Qəbələ rayonu, Mərkəzi stadionun ehtiyat meydançası
2 mart
IX tur
10:00. UGİM Ağdaş - UGİM Oğuz
11:00. Qəbələ-Simurq FK
X tur
12:00. UGİM Balakən - UGİM Ağdaş
13:00. Simurq FK - UGİM Qax
14:00. UGİM Oğuz - Qəbələ
Qərb regionu
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
X tur
3 mart
10:00. Şəmkir - Turan PFK
11:00. RİOEUGİM (Ağstafa) - UGİM (Ağstafa)
12:00. UGİM Qazax - UGİM (Tovuz)
Gəncə regionu
Göygöl şəhər stadionu
X tur
2 mart
09:00. Kəpəz PFK - Çinar TİM (Gəncə)
10:00. Lokomotiv (Gəncə) - Gənclərbirliyi (Gəncə)
11:00. TİM (Gəncə) - Ağrıdağ UGİM-2