Dairə və məntəqə seçki komissiyalarının sədrləri üçün keçiriləcək kurslarda iştirak edəcək MSK üzvlərinin adları məlum olub-SİYAHI

Xəbər verildiyi kimi, Azərbaycan Respublikası Prezidentinin "Azərbaycan Respublikasında İnsan hüquqlarının müdafiəsi üzrə Milli Fəaliyyət Planının təsdiq edilməsi haqqında" sərəncamı əsasında seçki hüququ üzrə dairə seçki komissiyalarının üzvləri və məntəqə seçki komissiyalarının sədrləri üçün regionlarda ixtisaslaşdırılmış kurslar keçiriləcək. SİA-ya Mərkəzi Seçki Komissiyasından (MSK) verilən məlumata görə, kurslarda iştirak edəcək MSK üzvləri və MSK Katibliyinin məsul işçilərinin siyahısı aşağıdakı kimidir:

Mərkəzi Seçki Komissiyasının üzvləri

1 saylı Şərur-Sədərək

2 saylı Şərur

3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan

4 saylı Naxçıvan şəhər

5 saylı Şahbuz-Babək

6 saylı Culfa-Babək

7 saylı Ordubad-Culfa

Validə Kazımova

8 saylı Binəqədi I

9 saylı Binəqədi II

10 saylı Binəqədi III

Ramiz İbrahimov

11 saylı Qaradağ

12 saylı Qaradağ-Binəqədi

33 saylı Xətai I

34 saylı Xətai II

35 saylı Xətai III (122 saylı Xankəndi)

36 saylı Xətai IV

Fuad Cavadov

13 saylı Xəzər I

14 saylı Xəzər II

29 saylı Səbail

Tamam Cəfərova

18 saylı Nərimanov-Nizami

19 saylı Nərimanov I

(125 saylı Zəngilan-Qubadlı)

Almas Qəhramanlı

24 saylı Nizami I

(124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd)

25 saylı Nizami II

Oktay Hümbətli

103 saylı Gədəbəy

104 saylı Gədəbəy-Tovuz

Akif Qurbanov

26 saylı Sabunçu I

27 saylı Sabunçu II

28 saylı Sabunçu III

Qabil Orucov

37 saylı Nizami I (Gəncə)

(123 saylı Kəlbəcər)

38 saylı Nizami II (Gəncə)

39 saylı Kəpəz I (Gəncə)

40 saylı Kəpəz II (Gəncə)

Nizami Nadirov

46 saylı Şirvan

47 saylı Mingəçevir

48 saylı Yevlax

49 saylı Yevlax-Mingəçevir

57 saylı Kürdəmir

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir

Tofiq Həsənov

105 saylı Tovuz

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa

107 saylı Qazax

108 saylı Ağstafa

Azər Tağıyev

21 saylı Nəsimi I

22 saylı Nəsimi II

23 saylı Nəsimi-Səbail

MSK Katibliyinin məsul işçiləri

Ramil Hüseynov

41saylı Sumqayıt I

42 saylı Sumqayıt II

43 saylı Sumqayıt III

44 saylı Sumqayıt-Abşeron

İradə Hacıyeva

15 saylı Yasamal I

16 saylı Yasamal II

17 saylı Yasamal III

45 saylı Abşeron

İlham Məmmədov-MSK üzvü

30 saylı Suraxanı I

Bütün xəbərlər Facebook səhifəmizdə

loading...

Digər layihələrimiz


Tərəfdaşlarımız


VTB