UEFA Konfrans Liqasında günün bütün NƏTİCƏLƏRİ

UEFA Konfrans Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

SİA günün bütün oyunlarının nəticələrini təqdim edir:

29 iyul

"Şaxtyor" (Qazaxıstan) – "Styaua" (Rumıniya) 2:1 (penaltilər seriyası - 5:3)
İlk oyun 0:1

"Liepaya" (Latviya) – ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) 0:0 (penaltilər seriyası - 1:3)
İlk oyun 0:0

"Tobol" (Qazaxıstan) – "Hayduk" (Xorvatiya) 4:1
İlk oyun 0:2

"Vaduts" (Lixtenşteyn) – "Uypeşt" (Macarıstan) 1:3
İlk oyun 1:2

"Birkirkara" (Malta) – "Olimpiya" (Sloveniya) 1:0 (penaltilər 4:5)
İlk oyun 0:1

"Honka" (Finlandiya) – "Domjale" (Sloveniya) 0:1
İlk oyun 1:1

"Dinamo" (Brest, Belarus) – "Viktoriya" (Çexiya) 1:2
İlk oyun 1:2

"Keşlə" (Azərbaycan) – "Soçi" (Rusiya) 2:4
İlk oyun 0:3

"Sumqayıt" (Azərbaycan) – "Çukariçki" (Serbiya) 0:2
İlk oyun 0:0

"Vorskla" (Ukrayna) – KuPS (Finlandiya) 2:3
İlk oyun 2:2

"Bodo Qlimt" (Norveç) – "Valyur" (İslandiya) 3:0
İlk oyun 3:0

"Hakken" (İsveç) – "Aberdin" (Şotlandiya) 2:0
İlk oyun 1:5

"Sepsi" (Rumıniya) – "Spartak" (Trnava, Slovakiya) 1:1 (penaltilər seriyası - 3:4)
İlk oyun 0:0

"Santa-Koloma" (Andorra) – "Hibernian" (Şotlandiya) 1:2
İlk oyun 0:3

"Levadiya" (Estoniya) – "Dandalk" (İrlandiya) 1:2
İlk oyun 2:2

"Jilina" (Slovakiya) – "Apollon" (Kipr) 2:2
İlk oyun 3:1

"Torpedo" (Belarus) – "Kopenhagen" (Danimarka) 0:5
İlk oyun 1:4

"Rusenborq" (Norveç) – "Hafnarfyordur" (İslandiya) 4:1
İlk oyun 2:0

"Rakuv" (Polşa) – "Suduva" (Litva) 0:0 (penaltilər 4:3)
İlk oyun 0:0

"Slovaçko" (Çexiya) – "Lokomotiv" (Bolqarıstan) 1:0 (penaltilər seriyası- 2:3)
İlk oyun 0:1

"Aşdod" (İsrail) – "Qarabağ" (Azərbaycan) 0:1
İlk oyun 0:0

"Valerenqa" (Norveç) – "Gent" (Belçika) 2:0
İlk oyun 0:4

"Orhus" (Danimarka) – "Larne" (Şimali İrlandiya) 1:1
İlk oyun 1:2

BATE (Belarus) – "Dinamo" (Batumi, Gürcüstan) 1:4
İlk oyun 1:0

"Milsami" (Moldova) – "Elfsborq" (İsveç) 0:5
İlk oyun 0:4

"Sivasspor" (Türkiyə) – "Petrokub" (Moldova) 1:0
İlk oyun 1:0

"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) – "Arda" (Bolqarıstan) 4:0
İlk oyun 2:0

"Makkabi" (Hayfa, İsrail) – "Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan) 5:1
İlk oyun 2:1

TNS (Uels) – "Kauno Jalgiris" (Litva) 5:1
İlk oyun 5:0

"Breydablik" (İslandiya) – "Austriya" (Vyana, Avstriya) 2:1
İlk oyun 1:1

"Fola" (Lüksemburq) – "Şaxtyor" (Belarus) 1:0
İlk oyun 2:1

"Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) – "Sutyeska" (Monteneqro) 3:1
İlk oyun 0:0

"Konnah" (Uels) – "Priştina" (Kosovo) 4:2
İlk oyun 1:4

"Voyvodina" (Serbiya) – "Panevejis" (Litva) 1:0
İlk oyun 1:0

"Partizani" (Albaniya) – "Bazel" (İsveçrə) 0:2
İlk oyun 0:3

"Feyenoord" (Niderland) – "Drita" (Kosovo) 3:2
İlk oyun 0:0

"Şlensk" (Polşa) – "Ararat" (Ermənistan) 3:3
İlk oyun 4:2

AEK (Yunanıstan) – "Velej" (Bosniya və Herseqovina) 1:0 (penaltilər 2:3)
İlk oyun 1:2

"Riyeka" (Xorvatiya) – "Qzira Yunayted" (Malta) 1:0
İlk oyun 2:0

"Puşkaş Akademiya" (Macarıstan) – RFS (Latviya) 0:2
İlk oyun 0:3

"Borats" (Bosniya və Herseqovina) – "Linfild" (Şimali İrlandiya) 0:0
İlk oyun 0:4

"Şkendiya" (Şimali Makedoniya) – "Riqa" (Lavtiya) 0:1
İlk oyun 0:2

"Servett" (İsveçrə) – "Molde" (Norveç) 2:0
İlk oyun 3:0

"Universitatya Krayova" (Rumıniya) – "Laçi" (Albaniya) 0:0
İlk oyun 0:1

"Aris" (Yunanıstan) – "Astana" (Qazaxıstan) 2:1
İlk oyun 0:2

"Maribor" (Sloveniya) – "Hammarbü" (İsveç) 0:1
İlk oyun 1:3

"Bohemians" (İrlandiya) – "Düdelanj" (Lüksemburq) 3:0
İlk oyun 1:0

"Dunayska Streda" (Slovakiya) – "Partizan" (Serbiya) 0:2
İlk oyun 0:1

"Osiyek" (Xorvatiya) – "Poqon" (Polşa) 1:0
İlk oyun 0:0

"Vlajniya" (Albaniya) – AEL (Kipr) 0:1
İlk oyun 0:1

"Santa Klara" (Portuqaliya) – "Şkupi" (Şimali Makedoniya) 2:0
İlk oyun 3:0

Bütün xəbərlər Facebook səhifəmizdə

loading...