Altı güləşçimiz finalda NƏTİCƏLƏR

Xəbər verdiyimiz kimi, "Sərhədçi" Olimpiya İdman Mərkəzində Ümummilli Lider Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş güləş üzrə "Qızıl Qran Pri" beynəlxalq turnirinin final mərhələsi start götürüb. SİA-nın məlumatına görə, ilk yarış günündə sərbəst güləş üzrə bütün çəkilərdə qaliblər müəyyənləşəcək.

NƏTİCƏLƏR

57 kq
1/8 final - Samat Nadirbek (KAZ) - Mahmud Məhəmmədov 0:2
1/4 final - Əhmədnəbi Qvarzatilov - Mahmud Məhəmmədov 4:3
1/4 final - Vladimer Xinçeqaşvili (GEO) - Yaşar Əliyev 7:4
1/2 final - Nikolas Megaludis (USA) - Əhmədnəbi Qvarzatilov 0:6
FİNAL - Vladimer Xinçeqaşvili (GEO) - Əhmədnəbi Qvarzatilov
Bürünc medal görüşü - Yaşar Əliyev - Rustam Ampar (RUS)
Bürünc medal görüşü - Mahmud Məhəmmədov - Nikolas Megaludis (USA)

61 kq
1/4 final - Hacı Əliyev - Vasul Şuptar (UKR) 7:0
1/2 final - Hacı Əliyev - Mikola Bolotnyuk (SVK) 11:0
FİNAL - Vladimir Dubov (BUL) - Hacı Əliyev

65 kq
1/8 final - Ənvərbəy Dalqatov - Haislan Garcia (CAN) 3:5
1/4 final - Şıxsəid Cəlilov (RUS) - Ağahüseyn Mustafayev 3:8
1/4 final - Məhəmməd Müslümov - Murtuz Müslümov (RUS) 14:6
1/2 final - Ağahüseyn Mustafayev - Məhəmməd Müslümov 3:3*
FİNAL - Məhəmməd Müslümov - Brend Metkalf (USA)
Bürünc medal görüşü - Murtuz Müslümov (RUS) - Ağahüseyn Mustafayev

70 kq
1/8 final - Hacımurad Ömərov - Mate Nemes (SRB) 2:0
1/4 final - Ruslan Dibirhacıyev - Zəlimxan Yusupov (TJK) 4:2
1/4 final - Emin Əzizov - Arkadius Szeja (POL) 8:4
1/4 final - Anxbayar Batçulun (MGL) - Hacımurad Ömərov 4:12
1/2 final - İsrail Kasumov (RUS) - Ruslan Dibirhacıyev 8:2
1/2 final - Emin Əzizov - Hacımurad Ömərov 3:1
FİNAL - İsrail Kasumov (RUS) - Emin Əzizov
Bürünc medal görüşü - Rostislav Pervaçuk (UKR) - Ruslan Dibirhacıyev
Bürünc medal görüşü - Arkadius Szeja (POL) - Hacımurad Ömərov

74 kq
1/4 final - Cəbrayıl Həsənov - Həmid Cəlilov (TJK) 11:0
1/4 final - Əşrəf Əliyev - Morteza Rezaei (İRİ) 3:6
1/2 final - Cəbrayıl Həsənov - Morteza Rezaei (İRİ) 6:3
FİNAL - Cəbrayıl Həsənov - Raşid Kurbanov (UZB)

86 kq
1/8 final - İbrahim Yusubov - Dzambuli Tsotadze (GEO) 10:0
1/8 final - Patrik Dublinovski (POL) - Məhəmməd Abdulxaliqov 3:6
1/8 final - Məhəmmədhacı Xatiyev - Dauren Kurugliev (RUS) 6:4
1/4 final - Aleksandr Qostiyev - Umidjon İsmanov (UZB) 6:0
1/4 final - Ehsan Laşğari (İRİ) - İbrahim Yusubov 12:1
1/4 final - Məhəmməd Abdulxaliqov - Şamil Kudiyamagomedov (RUS) 0:8
1/4 final - Edvard Lee (USA) - Məhəmmədhacı Xatiyev 18:8
1/2 final - Aleksandr Qostiyev - Ehsan Laşğari (İRİ) 6:8
Təsəlliverici görüş - Sebastian Jezierzanski - İbrahim Yusubov 0:9
Bürünc medal görüşü - İbrahim Yusubov - Aleksandr Qostiyev

97 kq
1/8 final - Jacob Varner (USA) - Xetaq Qazyumov 1:5
1/4 final - Roman Bəkirov - Xetaq Qazyumov 1:7
1/2 final - İmants Lagodskis (LTA) - Xetaq Qazyumov 0:10
FİNAL - Xetaq Qazyumov - Valerii Andriitsev (UKR)

125 kq
1/8 final - Əli İsayev - Ayal Lazarev (KGZ) 3:2
1/8 final - Aslan Dzebişov - Oleksandr Xotsianovski (UKR) 1:2
1/4 final - Valera Rodriqes - Giorgi Sakandelidze (GEO) 6:16
1/4 final - Əli İsayev - Aleksey Şemarov (BLR) 1:6
Təsəlliverici görüş - Aslan Dzebişov - Alen Zaseev (UKR) 5:2
Bürünc medal görüşü - Valera Rodriqes - Tervel Dlagnev (USA)
Bürünc medal görüşü - Aslan Dzebişov - Aleksey Şemarov (BLR)

Bütün xəbərlər Facebook səhifəmizdə

loading...