Yığmalarımız Bakıda təlim-məşq toplanışı keçirəcək

17 və 19 yaşadək qızlardan ibarət Azərbaycan yığma komandalarının Bakıda təlim-məşq toplanışı olacaq. SİA-nın məlumatına görə, U-17 fevralın 12-dən 28-dək, U-19 isə fevralın 14-dən 21-dək hazırlıq keçəcək. Toplanışa dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:

U-19

N

AD

SOYAD

KLUB

1

Nigar

Abdulova

FK Qəbələ (Qəbələ, Azərbaycan)

2

Sudə

Topçu

1207 Antalya Döşəməaltı Bələdiyyə Spor

3

Firəngiz

Əzizova

FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)

4

Peritan

Bozdağ

Konak Bələdiyyə spor (Izmir)

5

Ayşən

Əhmadova

FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)

6

Cəmilə

Hüseynova

FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)

7

Həqiqət

Qasımova

FK Təhsil (Bakı,Azərbaycan)

8

Vüsalə

Hacıyeva

FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)

9

Vüsalə

Seyfətdinova

FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)

10

Dilge

Uyğun

Ayntraxt (Frankfurt, Almaniya)

11

Aytən

İbadova

FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)

12

Firəngiz

Teymurova

FK Keşlə (Bakı,Azərbaycan)

13

Nino

Qurqenidze

Martve (Kutaisi, Gürcüstan)

14

Rövşanə

Sərdarlı

FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)

15

Muazəz Yağmur

Özkumru

Konak Bələdiyyə spor (Izmir)

16

Ülkü

Özdəmir

Montabaur FK (Montabaur,Almaniya)

17

Arzu

Əliyeva

FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)

18

Haticə

Özdəmir

Montabaur FK (Montabaur,Almaniya)

19

Siddika

Iriş

Konya Pema Koleci (Konya,Türkiyə)

20

Kapçak

Dərya

Çərkəzköy 1923 Gənclik Spor

U-17

N

AD

SOYAD

KLUB

1

Nərgiz

Əliyeva

FK Baku City (Azərbaycan)

2

Elvira

Əsgərzadə

FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)

3

İlahə

Əkbərova

FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)

4

Aytac

Feyzullayeva

FK Gənclik (Şəki (Azərbaycan)

5

Minarə

Gözəlova

FK Təhsil (Azərbaycan)

6

Lamiyə

Qurbanova

FK Qəbələ (Azərbaycan)

7

Nigar

Mirzəliyeva

FK Baku City (Azərbaycan)

8

Ləman

Niftəliyeva

FK Fidan (Azərbaycan)

9

Melis

Ersoy

Karabük Gənclikspor(Türkiyə)

10

Fidan

Abdulrahmanova

FK Keşlə (Azərbaycan)

11

Alina

Nahmədova

FK Fidan (Azərbaycan)

12

Umnisə

Əliyeva

FK Fidan (Azərbaycan)

13

Nərmin

Əhmədli

FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)

14

Coşqunə

Əliyeva

FK Baku City (Azerbaijan)

15

Sona

Rəhimova

FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)

16

Anna

Abulaşvili

FK Qəbələ (Azərbaycan)

17

Aytac

Nemətova

FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)

18

Beyzanur

Aslan

FK Antalyaspor (Antalya,Türkiyə)

19

Gizem

Arık

FK Kanalboyu Nilufərspor (Türkiyə)

20

Lamiyə

Əlizadə

FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)

21

Birgul

Çelik

FK Çərkəzköy 1923 Spor(Türkiyə)

22

Neslihan

Bozkaya

FK Kəmər (Türkiyə)

23

Pərvin

Səfərəliyeva

FK Keşlə (Azərbaycan)

24

Nəzrin

Məmiyeva

FK Keşlə (Azərbaycan)

Bütün xəbərlər Facebook səhifəmizdə

loading...