Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinə start veriləcək

Bu gün UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunlarına start veriləcək. SİA-nın məlumatına görə, keçiriləcək 24 qarşılaşma arasında kifayət qədər maraq doğuran oyunlar var.
Türkiyə təmsilçilərindən “Başakşehir” öz meydanında Bolqarıstan çempionu “Ludoqorets”i qəbul edəcək. “Konyaspor” isə “Marsel”in qonağı olacaq.
Yenidən avrokuboklara qayıdan “Milan” səfərdə “Austria”nın qonağı olacaq.

Bu mövsüm Çempionlar Liqasından kənarda qalan “Arsenal” öz meydanında “Köln”lə üz-üzə gələcək.

14 sentyabr

UEFA Avropa Liqası

Qrup mərhələsi, ilk tur


“A” qrupu

21:00. “Slaviya” (Çexiya) - “Makkabi” (Təl Əviv, İsrail)

21:00. “Vilyareal” (İspaniya) - “Astana” (Qazaxıstan)


B qrupu

21:00. “Yanq Boyz” (İsveçrə) - “Partizan” (Serbiya)

21:00 “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - “Skenderbeu” (Albaniya)


C qrupu

21:00. “Başakşehir” (Türkiyə) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan)

21:00. “Hoffenhaym” (Almaniya) - “Braqa” (Portuqaliya)


D qrupu

21:00. “Austria” (Avstriya) - “Milan” (İtaliya)

21:00. “Riyeka” (Xorvatiya) - AEK (Yunanıstan)


E qrupu

21:00. “Apollon” (Kipr) - “Lion” (Fransa)

21:00. “Atalanta” (İtaliya) - “Everton” (İngiıtərə)


F qrupu

21:00. “Kopenhagen” (Danimarka) - “Lokomotiv” (Rusiya)

21:00. “Jilina” (Slovakiya) - “Şerif” (Moldova)


G qrupu

23:05. “Styaua” (Rumıniya) - “Viktoriya Plzen” (Çexiya)

23:05. “Hapoel” (Beer Şeva, İsrail) - “Luqano” (İsveçrə)


H qrupu

23:05. “Arsenal” (İngiltərə) - “Köln” (Almaniya)

23:05. “Srvena Zvezda” (Serbiya) - BATE (Belarus)


İ qrupu

23:05. “Marsel” (Fransa) - “Konyaspor” (Türkiyə)

23:05. “Gimarayş” (Portuqaliya) - “Zalqburq” (Avstriya)


J qrupu

23:05. “Zarya” (Ukrayna) - “Ostersunds” (İsveç)

23:05. “Herta” (Almaniya) - “Atletik” (İspaniya)


K qrupu

23:05. “Vitess” (Hollandiya) - “Latsio” (İtaliya)

23:05. “Zulte Varegem” (Belçika) - “Nitsa” (Fransa)


L qrupu

23:05. “Real Soseydad” (İspaniya) - “Rosenborq” (Norveç)

23:05. “Vardar” (Makedoniya) - “Zenit” (Rusiya)

loading...